•  

    (+90) 266 392 11 10

  •  

    (+90) 266 392 13 25

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Yerinde Tespit ve Ölçü
İlk Aslan Metal işe başlamadan önce müşterilerinin istekleri doğrultusunda ürün durumu ve türüne göre yerinde tespit ve ölçü alma işlemlerini yaparak, mekana uyabilecek durumda; en iyi olan ürünlerini müşterilerine sunar ya da o ölçüye göre üretim yaparak müşterilerinin isteklerine cevap verir.
En İyi Fiyat Garantisi
İlk Aslan Metal ürettiği ve satışını yaptığı ürünlerde, ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunar. Neden Ürünlerimi Edremit Aslan Metal'den almalıyım diyenlere; güleryüzlü ekibimiz, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz olması bizimle anlaşmanız için büyük bir nedendir. Birçok yerde bulamayacağınız özel metal, ferforje, balkon, mutfak ve tüm tasarım ürünleri uygun fiyatlarla Edremit Aslan Metalde.
Hızlı Servis, Nakliye ve Teslimat
İlk Aslan Metal; çevre ve tüm bölgeler için en kısa sürede ölçüleri alınıp üretim aşamasına geçen ürünlerinin, üretimini en kısa sürede tamamlayıp nakliye, servis ve montaj hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Montaj sonrasında da ürünlerde doğabilecek herhangi olası bir probleme karşı yine hızlı olarak servis vermektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

+90 (0266) 392 11 10